1. Przez udział w niedzielnej Eucharystii Pan umocnił nas swoim słowem i Najświętszym Ciałem. Pomnażajmy w sercach dary Bożej łaski, aby wytrwale kroczyć drogami wiary, wiodącymi przez codzienne wyzwania i trudy.
2. Pamiętając o tych, którzy poprzedzili nas w drodze do wiecznej ojczyzny, modlimy się o życie wieczne dla nich podczas nabożeństw wypominkowych codziennie o godz.17.00.
3. W piątek wspominamy św. Cecylię, patronkę muzyki kościelnej. Serdecznie zapraszamy na Mszę wieczorną,.
4. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne naszego wyższego Seminarium Duchownego w Paradyzu. Do wielu parafii diecezji  przybędą klerycy Seminarium Duchownego. Taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne.   Podczas wszystkich Mszy Świętych odnowimy akt przyjęcia Chrystusa jako Pana naszych serc.
5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Do nabycia nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Rycerza Niepokalanej.
6. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia wielu darów uproszonych za przyczyną świętych patronów.
7.  Porządek Mszy św. w niedzielę jest   bez zmian. W dni powszednie Msze św. są o 7.00 rano za wyjątkiem poniedziałku i wieczorem 17.00 razem z wypominkami do 20.11.
8. Dziękujemy wiernym z ul. Tenisowej nr 26 do końca i Łąkowa za troskę o świątynię , a w przyszłym tygodniu prosimy dalej  ul. Tokarska
9. Dziękujemy róży p.w. M B Bolesnej – zelatorka – pani Janina Górniak    za adorowanie Pana wraz z Maryją  na różańcu, a w przyszłym tygodniu proszę roże p.w. N M Niepokalanie Poczętej – zelatorka – pani Józefa Materna.
10. Dziękujemy za ofiary na kościół.  Taca z ubiegłej niedzieli  poszła na remont naszej świątyni.
11. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 będzie Spotkanie -konferencja dla rodziców dzieci I Komunijnych. Obecność obowiązkowa.
W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
•    18 XI – św. Karolina Kaźkówna (1898-1914), dziewica, męczennica w obronie czystości, patronka Ruchu Czystych Serc,
•    20 XI – św. Rafał Kalinowski (1835-1907), polski karmelita, niestrudzony spowiednik,
•    21 XI – Najświętsza Maryja Panna w Jej tajemnicy ofiarowania się Panu Bogu,
•    22 XI – św. Cecylia (III w.), męczennica z czasów pierwszych prześladowań chrześcijan, patronka muzyki i śpiewu.
12. Zbliża się koronacja Pani Paradyskiej, stąd rozprowadzamy cegiełki wśród parafian na koronę dla Pani Paradyskiej.
Wysokość ofiary zależy od woli darczyńcy. Ofiarodawcy mogą ,według swej woli, przekazać Seminarium - za pośrednictwem Księży SWOJE DANE OSOBOWE, do czego posłuży odrywana część „ cegiełki”.