Back to Top

NOMINACJA NA MINISTRANTÓW 2020

(kliknij - więcej zdjęć)

 

 

 

 

POŚWIĘCENIE KRZYŻY DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA 2020

1. Pierwsza Niedziela Adwentu rozpoczyna nowy rok liturgiczny. Kościół zaprasza nas do przeżywania na nowo historii zbawienia, która znajduje swoje odzwierciedlenie w liturgii Ludu Bożego. Rozpoczęty dziś Adwent przypomina nam nie tylko o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia, ale nade wszystko wzywa do gotowości na powtórne przyjście Zbawiciela na końcu czasów. 
2. Nowy rok liturgiczny i
...

1. W drugą niedzielę Adwentu usłyszeliśmy wezwanie św. Jana Chrzciciela do przygotowania drogi Panu, który przychodzi. Niech to wezwanie ciągle w nas pobrzmiewa i skłania do przemiany naszego życia. Dzisiaj mamy  kiermasz wokół kościoła. Polecamy !  Dzieło naszych nauczycieli – OCALAMY- Jasieńską świątynię.
2. Przypominamy, że adwentowa Msza Święta roratna rozpoczyna się codziennie w dni

...

1. Przeżywamy radość z narodzenia Pańskiego, choć to już druga niedziela po Świętach Bożego Narodzenia. Od dzisiaj Msze  św. w Jasieniu będą  o godz. 9.00, 12.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 10.00.

2. W poniedziałek, 6 stycznia, przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, w naszej tradycji zwana świętem Trzech Króli, która przypomina, że Syn Boży przyszedł do ludzi wszystkich narodów, ras i

...