1. Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb.

2. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego, a także do wzięcia udziału w różnych wydarzeniach zaplanowanych w naszej okolicy, które pomogą nam zgłębić prawdę o Bogu przemawiającym do swojego ludu w księgach Starego i Nowego Testamentu.

3. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.

4. Porządek  Mszy św. w niedziele jest bez zmian., a w dni powszednie  rano o 7.00 i wieczorem o 18.00, tylko w sobotę o 17.00.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone  na renowacje naszej świątyni

9. Bóg zapłać wiernym  z ul. Okrzei 1- 10   za posprzątanie świątyni i ofiary na kościół. W przyszłym tygodniu prosimy o posprzątanie ul. Okrzei 11- 30.
10. Dziękujemy róży p.w. Pani Fatimskiej –zelatorka – pani Dorota Zwolińska -Wesołowska - za modlitwy tygodniowe i ofiary; w przyszłym tygodniu prosimy róże p. w . M B Nieustającej Pomocy – zelatorka – pani Stanisława Pazdan..

11. Dzisiaj  po Mszy św. o 10.00 będzie ostatnie spotkanie formacyjne w tym roku  z rodzicami dzieci I Komunijnymi. Temat konferencji – EUCHARYSTIA WYZWALA CZŁOWIEKA.  Obecność obowiązkowa

Niech Zmartwychwstały oświeca swoim słowem każdy dzień życia solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.