1. Dzisiaj XXV Niedziela zwykła w ciągu roku.
2. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
3. Msze św. w tym tygodniu: w poniedziałek, wtorek i czwartek o 9:00 i 18:00, w środę i piątek o 17:00 i 18:00, sobotę o 9:00 i o 17:00 Msza św. niedzielna. W niedzielę Msze św. 9:00, 12:00, 17:00.
4. Na Msze święte niedzielne o godz. 12:00 zapraszamy szczególnie dzieci. Eucharystia ta jest również obowiązkową formą przygotowania dla dzieci I komunijnych.
5. W sobotę 30.09 od godzin porannych odwiedziny chorych z pierwszej grupy, w niedzielę 1.10 odwiedziny chorych z drugiej grupy.
6. W sobotę 30.09 zmiana tajemnic różańcowych: 8:30 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św., o godz. 9:00 Msza św. Serdecznie zapraszamy członków Wspólnoty Żywego Różańca i wszystkich czcicieli Matki Bożej.
7. Już dziś zapraszamy na odpust parafialny Matki Bożej Różańcowej w sobotę 7 października o godzinie 12:00. Uroczystej sumie odpustowej przewodniczyć będzie Ks. kan. Antoni Bołbot proboszcz parafii w Mirocinie Górnym.
8. Dziękujemy Róży pw.NMP Niepokalanie Poczętej za modlitwę, w tym tygodniu modlitwę różancową prowadzi Róża pw. MB Cierpliwie Słuchającej.
9. Bóg zapłać za troskę o czystość naszej świątyni wiernym z ul. XX-lecia 6, ul. Lisiej, Podgórnej i Parkowej. A o tę przysługę w przyszłym tygodniu prosimy wiernych z ul. XX-lecia 10, 14, 16, 18 i ul. Sybiraków
10. Jest nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do czytania i kupowania prasy katolickiej. Czytaj aby być mądrym.
11. Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.
12. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
Szczęść Boże.

Ks. Krzysztof Cochła -proboszcz