1.      Dzisiaj XXXI Niedziela zwykła w ciągu roku. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.

2.      Trwamy w miesiącu listopadzie poświęconym pamięci naszych bliskich zmarłych. Z tej racji zapraszamy na modlitwę wypominkową od poniedziałku do soboty na Mszy św. o 17:00, w niedzielę na Mszy św. o 9:00.

3.      11 listopada przypada kolejna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległosci w 1918 roku. Z tej okazji Pan Burmistrz zaprasza wszystkich mieszkańców Jasienia na obchody Dnia Niepodległości w piątek 10 listopada. O godz. 11:00 Msza św. w intencji Ojczyzny, o 12:00 przemarsz na miejsce pamęci przy cmentaru komunalnych, o 12:15 obchody Narodowego Święta Niepodległości.

4.      Spotkanie kandydatów do bierzmowania z obydwu grup w sobotę 11.11, rozpoczęcie Mszą św. o godzinie 9:00. Zapraszam wszystkich kandydatów.

5.      Dziękujemy Róży pw. MB Fatimskiej  za modlitwę, w tym tygodniu modlitwę różancową prowadzi  Róża pw. MB Nieustającej Pomocy.

6.      Bóg zapłać za troskę o czystość naszej świątyni wiernym z pl. Wolności. A o tę przysługę w tym tygodniu prosimy wiernych z ul. Tenisowej 1-3.

7.      Przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone jak co roku koperty na Seminarium, serdecznie prosimy czcigodnych parafian o wsparcie ofiar na naszą uczelnię.

8.      W środę 8 listopada po Mszy św. wieczornej w kościele odbędą się nauki przedchrzcielne dla rodziców i chrzestnych. Przypominamy, iż są one obowiązkowe czynione raz na całe życie.

9.      W przyszłą niedzielę 12 listopada zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

10.  Jest nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego (10 zł) oraz Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci (7 zł). Zachęcamy do czytania i kupowania prasy katolickiej. Czytaj aby być mądrym.

11.  Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.

12.  Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.

Ks. Krzysztof Cochła - proboszcz