1. Dziś świętujemy Niedzielę Palmową czyli Męki Pańskiej, tradycyjnie święcimy tego dnia palmy. W liturgii rozpoczyna się Wielki Tydzień. Serdecznie Bóg zapłać za wspólnie przeżytą Eucharystię.
2. W tym tygodniu od poniedziałku do środy Msze św. sprawowane będą tylko wieczorem o godzinie 17:00. W środę wieczorem Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
3. W tym tygodniu Kancelaria Parafialna będzie nieczynna.
4. Z racji na zbliżające się święta Zmartwychwstania Pańskiego zachęcamy do udekorowania przydrożnych krzyży.
5. Dziękujemy Róży pw. MB Fatimskiej za modlitwę, w tym tygodniu modlitwę różańcową prowadzi Róża pw. MB Nieustającej Pomocy.
6. Bóg zapłać za troskę o czystość naszej świątyni wiernym z Mirkowic. W tym tygodniu sprzątanie i dekorowanie kościoła na święta odbędzie się w środę po Mszy św. wieczornej. Według listy prosimy wiernych z ul. Agrestowej, ul. Akacjowej i ul. Brzozowej, a także wszystkich chętnych pragnących pomóc w przygotowaniu świątyni.
7. Jest nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Czytaj aby być mądrym.
8. W Niedziele Bożego Miłosierdzia odpust w kaplicy filialnej w Jasionnej o godzinie 17:00. Przewodniczyć będzie ks. Przemysław Kasprzak proboszcz z Toporowa.
9. Przypominamy, że w nocy z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki na czas letni, śpimy godzinę krócej.
10. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
 Ks. Krzysztof Cochła – proboszcz

NIEDZIELA PALMOWA 2024