1. Dzisiaj XXI Niedziela zwykła w ciągu roku. Dziękujemy za wspólnie przeżytą  Eucharystię.
2. W tym tygodniu I piątek miesiąca –  po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do NSPJ.
3. W I sobotę miesiąca zapraszamy członków wspólnoty Żywego Różańca na adorację Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi o godzinie 8:30, następnie o 9:00 Msza św, podczas której nastapi zmiana tajemnic rózańcowych. Intencja na wrzesień: Za ludzi żyjących na marginesie. Módlmy się, aby ludzie, którzy żyją na marginesie społeczeństwa, nie byli zapominani przez instytucje i by nigdy nie byli uważani za pozbawionych wartości.
4. W piątek 1 września 84 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwach o wszystkich, którzy walczyli w obronie naszej Ojczyzny oraz o pomordowanych w czasie wojny.
5. Nasza parafia włczącza się w akcję zbiórki zużytego sprzętu elektronicznego. Dochód z utylizacji będzie przeznaczony na wsparcie działalności misyjnej na wschodzie.Zużyty sprzęt można składać do 5 września 2023r. w środy od 15.00 do 16.00.
6. Msze św. w tygodniu o godzinie 18.00,  sobotę o 17:00 Msza św. niedzielna. Od rozpoczęcia roku szkolnego Msze św. w tygodniu również o godz. 9:00.
7. Odwiedziny chorych: w sobotę 2.09 ks. Tomasz od godzin porannych będzie odwiedzał chorych z podstawowej grupy, w niedzielę 3.09  odwiedziny chorych z 2 grupy od około godziny 13:00.
8. Dziękujemy Róży pw. MB Fatimskiej za modlitwę, w tym tygodniu modlitwę różancową prowadzi  Róża pw. MB Nieustającej Pomocy.
9. Bóg zapłać za troskę o czystość naszej świątyni wiernym z ul. Sienkiewicza od 16 do końca. A o tę przysługę w przyszłym tygodniu prosimy wiernych z ul. XX-lecia 1 a-b i ul. Cmentarnej
10. 9 września 2023 r. odbędzie się 11 Pielgrzymka meżczyzn do Międzyrzecza. Serdecznie zapraszamy Panów do wziecia udziału w tej pielgrzymce.
11. 4 września Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego o godzinie 8:00, przed Eucharystią zapraszmay do spowiedzi.
12. Jest nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do czytania i kupowania prasy katolickiej. Czytaj aby być mądrym.
13. Bóg zapłać za złożone ofiary.
14. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
Szczęść Boże.

Ks. Krzysztof Cochła