1.Dzisiaj XXIX Niedziela zwykła w ciągu roku. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.    
2.W tym tygodniu Msze święte do czwartku włącznie sprawowane będą tylko po nabożeństwie różancowym o godz. 17:00, w piątek o godz. 9 i 17 a w sobotę Msze św. o 9 oraz o 17:00 z formularza niedzielnego. W niedzielę Msze św. 9:00, 12:00, 17:00.
3.Trwamy w miesiącu październiku poświęconym modlitwie różańcowej. Z tej racji zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe przed Najświętszym Sakramentem Od poniedziałku do soboty o 16:30, w niedzielę bezpośrednio po Mszy św. porannej.
4.Dziękujemy Róży pw. św. Michała  za modlitwę, w tym tygodniu modlitwę różancową prowadzi  Róża pw. NMP Królowej Polski.
5.Bóg zapłać za troskę o czystość naszej świątyni wiernym z ul. Okrzei 11-30. A o tę przysługę w tym tygodniu prosimy wiernych z ul. Okrzei 32 – do końca.
6.Przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone jak co roku koperty na Seminarium, serdecznie prosimy czcigodnych parafian o wsparcie ofiar na naszą uczelnię.
7.Na stole pod chórem wyłożone są kartki na wypominki z konkretnymi datami, w których zostaną odczytane. Ułożone są według dat. Kartki na niektóre dni są już wyczerpane, prosimy pobierać na inne daty. Serdecznie prosimy o pobieranie 1 max. 2 kartek na rodzinę. Wypominki oczytywane będą od 2 do 19 listopada na Mszach św. wieczornych, w niedziele na Mszy o 9:00.
8.W sobotę we wspomienie świętych Szymona i Judy Tadeusza, Pasterz naszej Diecezji ks. bp Tadeusz Lityński obchodzi swoje imieniny. Z tej okazji pamiętajmy o modlitwie w intencji księdza biskupa.
9.Dziś w kościołach w Polsce odbywa się coroczne liczenie wiernych. Dziękujemy za Waszą obecność.
10.W sobotę 28.10 i niedzielę 29.10 odwiedziny chorych w tradycyjnym porządku.
11.Jest nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego (10 zł) oraz Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci (7 zł). Zachęcamy do czytania i kupowania prasy katolickiej. Czytaj aby być mądrym.
12.Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.
13.Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

Szczęść Boże
Ks. Krzysztof Cochła - proboszcz