1. „Czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?” – pytanie wybrzmiewające w dzisiejszą niedzielę może znaleźć wiele odpowiedzi. Ostatecznie sprowadza się jednak do pytania o naszą duchową kondycję. Podejmujmy nieustannie trud gotowości na spotkanie z Panem.

2.  Rozpoczęliśmy dzisiaj w Kościele Tydzień Misyjny. Wpisuje się on w trwający w Kościele nadzwyczajny miesiąc misyjny. Przypomnijmy, że został on ogłoszony przez papieża Franciszka dla uczczenia 100. rocznicy ukazania się misyjnej encykliki „Maximum illud” papieża Benedykta XV. Dla całego Kościoła ma to być czas zdecydowanego ożywienia naszego zapału do tego, by dzielić się wiarą i Chrystusem. To miesiąc misyjnego nawrócenia Kościoła. Niech więc intencje misyjne będą obecne w naszej modlitwie wspólnej i osobistej. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby misji.

3. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej o godz. 17.30 oraz do osobistego sięgania do duchowego dziedzictwa świętego papieża.

4. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 17.30.

5. Zbliża się czas listopadowej modlitwy za zmarłych. Wychodząc ze świątyni, prosimy o zabranie kart wypominkowych.

6. Polecamy lekturę prasy katolickiej. W tym tygodniu do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny i Rycerz Niepokalanej..

7. Serdeczna życzenia kierujemy pod adresem jubilatów i solenizantów nowego tygodnia.

8.. Porządek Mszy św. w niedzielę jest   bez zmian. W dni powszednie Msze św. są o 7.00 rano za wyjątkiem poniedziałku i wieczorem po nabożeństwie różańcowym o 17.30.

9. Dziękujemy wiernym z ul. Tenisowej nr 9-`11   za troskę o świątynię , a w przyszłym tygodniu prosimy dalej  ul. Tenisowa 12 i kwiatowa..

10. Dziękujemy róży p.w. św. MB Królowej Polski – zelatorka – pani Władysława za adorowanie Pana wraz z Maryją  na różańcu, a w przyszłym tygodniu proszę roże p.w. Pani Fatimskiej – zelatorka – pani Dorota Zwolińska – Wesołowska.

11.  Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 17.00. Przypominamy wiernym o możliwości uzyskania odpustu