Czcigodni Parafianie z racji na trwającą pandemie koronawirusa w tym roku wizyta duszpasterska zwana kolędą, będzie mogła odbyć się w dwóch formach:

1. Tak jak w ubiegłym roku będą odbywały się spotkania modlitewne w kościele parafialnym oraz w kościołach filialnych o godzinie 17:00 (Msza św. z homilią, wspólna modlitwa i błogosławieństwo na Nowy Rok) Rozpoczną się one od 10.01 (poniedziałek). Zapraszani będą wierni z konkretnych ulic i miejscowości. Jeśli ktoś z parafian nie będzie mógł przybyć w zaproponowanym terminie zapraszamy w inny dzień. Wykaz dni i ulic będzie dołaczony w późniejszym terminie.

2. Jeżeli ktoś z drogich parafian będzie miał pragnienie przyjąć kapłana w swoim miejscu zamieszkania, proszę, aby przy wyjściu z kościoła pobrał zaproszenie, które proszę zwrócić,   (wrzucając na tacę w kopercie, lub odnosząc do zakrystii) do 22.12 (środa).

Kapłan w odpowiedzi na zaproszenia, po kontakcie telefonicznym, będzie odwiedzał wiernych, zachowując przepisy sanitarne, w dniach od 27 do 30.12.2021 od godziny 10:00. A jeśli zajdzie taka potrzeba to równiez od 3 do 5.01.2022 od godziny 15:00.

Serdecznie zapraszamy Parafian do wyboru jednej z opcji spotkań duszpasterskich. Życzymy zdrowia i zapewniamy o naszej modlitwie.