1. Dzisiaj XX Niedziela zwykła w ciągu roku.
2. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
3. Nasza parafia włczącza się w akcję zbiórki zużytego sprzętu elektronicznego. Dochód z utylizacji będzie przeznaczony na wsparcie działalności misyjnej na wschodzie. Zużyty sprzęt można składać do 5 września 2023r. w środy od 15.00 do 16.00.
4. Za tydzień w niedzielę w Lubsku w parafii NNMP jedyny koncert muzyki organowej i kameralnej o godzinie 16.00 na który serdecznie zapraszamy.
5. Msze św. w tygodniu o godzinie 18.00.
6. W sobotę 26 sierpnia – uroczystość NMP CZĘSTOCHOWSKIEJ.
7. Dziękujemy Róży pw. NMP Królowej Polski za modlitwę, w tym tygodniu modlitwę różancową prowadzi  Róża pw. MB Fatimskiej.
8. Bóg zapłać za troskę o czystość naszej świątyni wiernym z ul. Sienkiewicza od 1 do 15. A o tę przysługę w przyszłym tygodniu prosimy wiernych z ul. Sienkiewicza od 16 – do końca.
9. Jest nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do czytania i kupowania prasy katolickiej. Czytaj aby być mądrym.
10. Bóg zapłać za złożone ofiary.
11. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
      Szczęść Boże.

Ks. Krzysztof Cochła