1.Dzisiaj XXIII Niedziela zwykła w ciągu roku.
2.Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
3.Msze św. w tygodniu o godzinie 9:00 i 18.00, sobotę o 17:00 Msza św. niedzielna. W niedzielę Msze św. 9:00, 12:00, 17:00.
4.Na Msze święte niedzielne o godz. 12:00 zapraszamy szczególnie dzieci. Eucharystia ta jest również obowiązkową formą przygotowania dla dzieci I komunijnych.
5.Dziękujemy Róży pw.NMP Wniebowziętej.  za modlitwę, w tym tygodniu modlitwę różancową prowadzi  Róża  NMP Bolesnej.
6.Bóg zapłać za troskę o czystość naszej świątyni wiernym z ul. XX-lecia 3 a-b. A o tę przysługę w przyszłym tygodniu prosimy wiernych z ul. XX-lecia 5 a-b.
7.W sobotę 16.09 o godzinie 9:00 zapraszamy na Mszę św.  z racji corocznego obchodu dnia św. Stanisława Kostki, wszystkich kandydatów do bierzmowania z obydwu grup oraz uczniów klas VII, którzy pragną przygotowywać się do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne najstarszej grupy.
8.Ogłoszenie dla rodziców i uczniów klas VII. We wtorek 19.09 od 18:30 zapisy klasy VII a w środę 20.09 od 18:30 zapisy klasy VII b. Rodzice wraz z dzieckiem przychodzą na plebanię w celu spotkania z ks. Proboszczem i zapisania dziecka na przygotowanie do bierzmowania.
9.W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.
10.Jest nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do czytania i kupowania prasy katolickiej. Czytaj aby być mądrym.
11.Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.
12.Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
Szczęść Boże.

Ks. Krzysztof Cochła - proboszcz