1. Dzisiaj XXVI Niedziela zwykła w ciągu roku. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.  

2. W tym tygodniu Msze święte sprawowane będą o godzinie 9:00 i wieczorne od października już o godzinie 17:00, w sobotę nie ma Mszy o 9:00, jest suma odpustowa o 12:00 i o 17:00 Msza św. niedzielna. W niedzielę Msze św. 9:00, 12:00, 17:00.

3. W niedzielę 8 października na Mszy św. o godz. 12:00 poświęcenie różańców i książeczek dzieciom I-komunijnym oraz poświęcenie i rozdanie krzyży dla młodzieży bierzmowanej z najstarszej grupy. Po Mszy krótkie spotkanie z tymi kandydatami do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

4. Rozpoczynamy miesiąc październik, poświęcony szczególnej czci Matki Bożej Różańcowej, z tej racji zapraszamy codziennie na adorację Najświętszego Sakramentu z Nabożeństwem Różańcowym o godzinie 16:30, a w niedziele różaniec po mszy św. porannej.

Dyżury prowadzenia różańca:

PONIEDZIAŁEK

CARITAS

WTOREK

APOSTOLAT MARYJNY, DUCHOWA ADOPCJA

ŚRODA

DZIECI + MŁODZIEŻ

CZWARTEK

RÓŻE RÓŻAŃCOWE ŻEŃSKIE

PIĄTEK

DZIECI + MŁODZIEŻ

SOBOTA

RÓŻE RÓŻAŃCOWE MĘSKIE

NIEDZIELA

RÓŻA DANEGO TYGODNIA

5. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Pamiętajmy o modlitwie.

6. Zapraszamy serdecznie na odpust parafialny Matki Bożej Różańcowej w sobotę 7 października o godzinie 11:30 Nabożeństwo Różańcowe a  o 12:00 uroczysta suma odpustowa, której przewodniczyć będzie Ks. kan. Antoni Bołbot proboszcz parafii w Mirocinie Górnym.

7. Dziękujemy Róży pw. MB Cierpliwie Słuchającej  za modlitwę, w tym tygodniu modlitwę różańcową prowadzi  Róża pw. św. Siostry Faustyny.

8. Bóg zapłać za troskę o czystość naszej świątyni wiernym z ul. XX-lecia 10, 14, 16, 18 i ul. Sybiraków. A o tę przysługę w przyszłym tygodniu prosimy wiernych z ul. Okrzei 1-10.

9. Jest nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do czytania i kupowania prasy katolickiej. Czytaj aby być mądrym.

10. Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.

 Ks. Krzysztof Cochła -proboszcz

                                                                              


 

 

DOŻYNKI GMINNE W WICINIE ROK 2023