1. Dzisiaj XXVII Niedziela zwykła w ciągu roku. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
2. Serdecznie dziękuję czcigodnym parafianom za udział we wczorajszej uroczystości odpustowej i wspólną modlitwę w intencji naszej parafialnej wspólnoty. Szczególnie dziękuję wszystkim, którzy czynnie włączyli się w przygotowanie tej uroczystości.
3. W tym tygodniu Msze święte sprawowane będą o godzinie 9:00 i 17:00, w środę nie będzie Mszy św. wieczornej z racji na Bierzmowanie naszej młodzieży w Parafii Nowogórd Bobrzański, rózaniec proszę odmówić we własnym zakresie, w sobotę Msze św. o godz. 9, śubna o 15:30 i wieczorna o 17:00 z formularza niedzielnego. W niedzielę Msze św. 9:00, 12:00, 17:00.
4. Trwamy w miesiącu październiku poświęconym modlitwie różańcowej. Z tej racji zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe przed Najświętszym Sakramentem Od poniedziałku do soboty o 16:30, w niedzielę bezpośrednio po Mszy św. porannej.
5. Dziękujemy Róży pw. św. Siostry faustyny  za modlitwę, w tym tygodniu modlitwę różancową prowadzi  Róża męska pw. św. Józefa.
6. Bóg zapłać za troskę o czystość naszej świątyni wiernym z ul. Okrzei 1-10. A o tę przysługę w przyszłym tygodniu prosimy aby zatroszczyli się młodzi, którzy w sobotę będą zawierali związek małżeński.
7. Jest nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do czytania i kupowania prasy katolickiej. Czytaj aby być mądrym.
8. Przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone jak co roku koperty na Seminarium, serdecznie prosimy czcigodnych parafian o wsparcie ofiar na naszą uczelnię.
9. Od przyszłej niedzieli będą wyłożone kartki na wypominki z konkretnymi datami, w których zostaną odczytane. Ułożone będą według dat. Serdecznie będziemy prosić o pobieranie 1 max. 2 kartek na rodzinę.
10. W niedzielę 15 października Kościół w Polsce przeżywać będzie XXII Dzień Papieski, pod hasłem „Cywilizacja życi”, w tym dniu odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
11. Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.
12. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

 
Szczęść Boże.
Ks. Krzysztof Cochła - proboszcz


POŚWIĘCENIE RÓŻAŃCÓW I KRZYŻY DLA MŁODZIEŻY