1.Dzisiaj XXVIII Niedziela zwykła w ciągu roku. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.   
2.W tym tygodniu Msze święte sprawowane będą o godzinie 9:00 i 17:00, w sobotę Msze św. o 9 oraz o 17:00 z formularza niedzielnego. W niedzielę Msze św. 9:00, 12:00, 17:00.
3.Trwamy w miesiącu październiku poświęconym modlitwie różańcowej. Z tej racji zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe przed Najświętszym Sakramentem Od poniedziałku do soboty o 16:30, w niedzielę bezpośrednio po Mszy św. porannej.
4.Dziękujemy Róży pw. św. Józefa  za modlitwę, w tym tygodniu modlitwę różancową prowadzi  Róża pw. św. Michała.
5.Bóg zapłać za troskę o czystość naszej świątyni młodym, którzy w sobotę zawarli związek małżeński. A o tę przysługę w tym tygodniu prosimy wiernych z ul. Okrzei 11-30.
6.Przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone jak co roku koperty na Seminarium, serdecznie prosimy czcigodnych parafian o wsparcie ofiar na naszą uczelnię.
7.Od dziś  wyłożone są kartki na wypominki z konkretnymi datami, w których zostaną odczytane. Ułożone będą według dat. Serdecznie prosimy o pobieranie 1 max. 2 kartek na rodzinę.
8.W tę niedzielę Kościół w Polsce przeżywa  XXIII Dzień Papieski, pod hasłem „Cywilizacja życi”, wychodząc z kościoła możemy wrzucić do puszek dar serca na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, jednocześnie dziękujemy harcerzą i opiekuną z Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej Bystrzaki za wolontariat w tej zbiórce.
9. W przyszłą niedzielę 22.10 o godzinie 11:30 w kościele konferencja formacyjna dla rodziców dzieci I-komunijnych. Serdecznie zapraszamy.
10. Za tydzień w niedzielę odbędzie się coroczne liczenie wiernych. Zapraszamy do uczestnictwa w Eucharystiach.
11. Jest nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do czytania i kupowania prasy katolickiej. Czytaj aby być mądrym.
12. Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.
13. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

Szczęść Boże.
 Ks. Krzysztof Cochła - proboszcz