1.Dzisiaj XXXIII Niedziela zwykła w ciągu roku.
2.Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
3.Dziękujemy za czas wspólnej modlitwy wypominkowej za bliskich nam zmarłych, których nosimy w naszych sercach. Niech ta modlitwa za ich dusze stale płynie z naszych ust.
4.W tym tygodniu Msze święte o 9:00 i 17:00. W środe zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W niedzielę Msze św. o 9:00, 12:00 i 17:00.
5.Kancelaria Parafialna czynna w środę od 15:00 do 16:00.
6.W przyszłą niedzielę będzie Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – ostatnia Niedziela roku liturgicznego. Jednocześnie jest to Święto Patronalne naszego Seminarium Duchownego, z tej okazji przyszłoniedzielna taca przeznaczona będzie na nasze Seminarium.
7.W przyszłą niedzielę o 11:30 zapraszam rodziców dzieci I-komunijnych na comiesięczną konferencję formacyjną.
8.Dziękujemy Róży pw. NMP Wniebowziętej za modlitwę, w tym tygodniu modlitwę różancową prowadzi  Róża pw. NMP Bolesnej.
9.Bóg zapłać za troskę o czystość naszej świątyni wiernym z ul. Tenisowej 5-7. A o tę przysługę w tym tygodniu prosimy wiernych z ul. Tenisowej 9-11.
10.Jest nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego (10 zł). Zachęcamy do czytania i kupowania prasy katolickiej. Czytaj aby być mądrym.
11.Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.
12.Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.

Szczęść Boże.

Ks. Krzysztof Cochła - proboszcz