1. Dziś druga niedziela Adwentu.
2. Dzisiaj dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie – zbiórka do puszek.
3. Trwa Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Tradycyjnie symbolem akcji jest świeca, która znajdzie swoje miejsce na wigilijnym stole. Małe świece 10 zł.
4. W zakrystii są do nabycia opłatki pobłogosławione z życzeniami Księdza Biskupa Ordynariusza na stół wigilijny.
5. W tym tygodniu w poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy św. porannej.
6. W sobotę od godziny 12.00 oficjalne otwarcie Jarmarku Bożonarodzeniowego na placu przy kościele. A o godzinie 17.00 Wigilja Miejska.
7. Msza św. niedzielna w sobotę o godzinie 16.00.
8. W sobotę 16.12 od godzin poranych ks. Tomasz będzie odwiedzał chorych z podstawowej grupy.
9. Za tydzień w niedzielę dzień solidarności z kapłanami-seniorami. Taca na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.
10. Spowiedź Adwentowa w naszej parafii w piątek 22 grudnia.
11. Dziękujemy Róży pw. MB Cierpliwie Słuchającej za modlitwę, w tym tygodniu modlitwę różancową prowadzi Róża pw. św. Siostry Faustyny.
12. Bóg zapłać za troskę o czystość naszej świątyni wiernym. A o tę przysługę w tym tygodniu prosimy wiernych z ul. Tenisowej 20,22,24.
13. Jest nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego (10 zł) oraz mały Gość dla dzieci. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Czytaj aby być mądrym.
14. Bóg zapłać za wszelkie złożone ofiary.
15. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.

Ks. Krzysztof Cochła - proboszcz

POŚWIĘCENIE MEDALIKÓW 2023