1. Dziś świętujemy IV Niedzielę zwykłą. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
2. Wczoraj zakończyła się Wizyta Duszpasterska w naszej Parafii. Serdecznie dziękujemy czcigodnym parafianom, którzy przyjęli kapłanów w swoich domach, na wspólnej modlitwie i rozmowach.
3. Po przerwie kolędowej powracamy do stałej godziny funkcjonowania kancelarii parafialnej w środę od 15 do 16.
4. W tygodniu Msze św. 9:00 i 17:00. W piątek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego Msze św. w Jasieniu o 9:00 i 17:00 a na filiach o 16:00. Taca przeznaczona na Zakony Kontemplacyjne. Przypominamy o zabraniu świec gromnic. W sobotę 3 lutego nie ma Eucharystii porannej, wieczorem o 17:00 Msza św. koncelebrowana.
5. Zmiana tajemnic różąńca św. w Jasieniu na Mszy św o 9:00 w piątek 2 lutego, na filiach w niedzielę 4 lutego.
6. Poświęcenie świec dzieciom I-komunijnym w niedziele 4 lutego na Mszy św o godz. 12:00. Natomiast o godzinie 11:15 konferencja formacyjna dla rodziców dzieci I-komunijnych.
7. W sobot 3 lutego od godzin porannych ks. Tomasz będzie odwiedzał chorych ze swojej podstawowej grupy, a w niedzielę 4 lutego po Mszy o 12:00 chorych z dawnej grupy księdza prałata.
8. Dziękujemy Róży pw. MB Wniebowziętej za modlitwę, w tym tygodniu modlitwę różancową prowadzi Róża pw. NMP Bolesnej.
9. Bóg zapłać za troskę o czystość naszej świątyni wiernym z ul. Wąskiej 6 a-b. A o tę przysługę w tym tygodniu prosimy wiernych z ul. Wąskiej 7 a-b-c.
10. W piątek 2 lutego po Mszy św. wieczornej zapraszamy chętne osoby do pomocy w rozbieraniu dekoracji bożonarodzeniowych.
11. W środę 7 lutego bezpośrednio po Mszy św. wieczornej nauki przedchrzcielne dla rodziców i rodziców chrzestnych. Przypominamy, że są one obowiązkowe i czynione raz na całe życie.
12. Jest nowy numer Niedzieli (10 zł) i Gościa Niedzielnego (10 zł). Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Czytaj aby być mądrym.
13. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
 Ks. Krzysztof Cochła – proboszcz