1. Dziś świętujemy VI Niedzielę zwykłą. Jest to również Światowy Dzień Chorego. Msza św. z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych o godzinie 17:00. Dziś zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
2. W poniedziałek, wtorek ,czwartek i piątek Msze św. będą tylko o godz. 9:00.
3. W środę 14 lutego - Środa Popielcowa – rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msze św. z posypaniem głów popiołem w Jasieniu o 9:00 i 17:30, a na filiach o 16:00. Taca przeznaczona na Dom Księży Emerytów w Zielonej Górze.
4. W Środę Popielcową zbiórka do puszek na wsparcie humanitrarne Narodu Ukraińskiego w trakcie wojny.
5. W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o 16:15. - w trakcie zbiórka ofiar na jałmużnę wielkopostną. A w niedzielę zapraszamy na Gorzkie Żale o 16:30. Podczas tego nabożeństwa będzie zbierana taca na kwiaty do Bożego Grobu.
6. W sobotę Msza św. niedzielna o 17:00. W przyszłą niedzielę Mszę św. według stałego porządku.
7. Dziękujemy Róży pw. NMP Niepokalanie Poczętej za modlitwę, w tym tygodniu modlitwę różancową prowadzi Róża pw. MB Cierpliwie Słuchającej.
8. Bóg zapłać za troskę o czystość naszej świątyni wiernym z ul. Wąskiej 8 a-b. A o tę przysługę w tym tygodniu prosimy wiernych z ul. Waryńskiego – numery parzyste.
9. Jest nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Czytaj aby być mądrym.
10. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
Ks. Krzysztof Cochła – proboszcz