1. Dziś świętujemy II Niedzielę Wielkiego Postu. Zbiórka do puszek na cele dzieł pomocy „Ad Gentes”. Serdecznie Bóg zapłać za wspólnie przeżytą Eucharystię.
2. W tym tygodniu od poniedziałku do soboty Msze św. sprawowane będą rano o godz. 9:00 i wieczorem o godzinie 17:00.
3. Przyszła niedziela to III Niedziela Wielkiego Postu. Z racji na to, że ks. Tomasz prowadzi rekolekcje poza parafią Msza św. poranna z godz. 9:00 będzie przesunięta na godz. 7:30.
4. W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o 16:15 dla dzieci, młodzieży i dorosłych. - w trakcie zbiórka ofiar na jałmużnę wielkopostną. A w niedzielę zapraszamy na Gorzkie Żale o 16:30. Podczas tego nabożeństwa będzie zbierana taca na kwiaty do Bożego Grobu.
5. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Z racji na to, że ks. Tomasz prowadzi rekolekcje odwiedziny chorych zostają przesunięte na sobotę i niedzielę 9 i 10 marca.
6. W tym roku Rekolekcje Wielkopostne odbęda się w dniach od 15 do 17 marca. Rekolekcjonistą będzie ks. Andrzej Sapiecha.
7. Dziękujemy Róży pw.św. Siostry Faustyny za modlitwę, w tym tygodniu modlitwę różancową prowadzi Róża pw. św. Józefa.
8. Bóg zapłać za troskę o czystość naszej świątyni wiernym z ul. Waryńskiego – numery nieparzyste. A o tę przysługę w tym tygodniu prosimy wiernych z ul. Żarska – numery parzyste.
9. Jest nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Czytaj aby być mądrym.
10. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
 Ks. Krzysztof Cochła – proboszcz