1. Dziś świętujemy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego – Wielkanoc. Serdecznie dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny – II Dzień Świąt. Taca przeznaczona na KUL i IFT w Zielonej Górze. Msze św. 9:00 – Jasień i Jasionna; 10:30 - Jabłoniec; 12:00 – Jasień. Nie ma Mszy św. o godz. 17:00.
3. Przyszła niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego – II Niedziela Wielkanocna.
4. W Niedziele Bożego Miłosierdzia odpust w kaplicy filialnej w Jasionnej o godzinie 17:00. Przewodniczyć będzie ks. Przemysław Kasprzak proboszcz z Toporowa.
5. W Niedzielę Bożego Miłosierdzia rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia – zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.
6. Trwamy w Oktawie Zmartwychwsania Pańskiego. Msze św. od wtorku do soboty o 9:00 i 17:00.
7. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
8. W sobotę zmiana tajemnic różańca świętego. 8:30 adoracja Najświętszego Sakramentu, a o 9:00 Msza św. ze zmianą tajemnic różańcowych.
9. W piątekw Oktawie Wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
10. Dziękujemy Róży pw. MB Nieustającej Pomocy za modlitwę, w tym tygodniu modlitwę różańcową prowadzi Róża pw. NMP Wniebowziętej.
11. Bóg zapłać za troskę o czystość naszej świątyni wiernym ul. Agrestowej, ul. Akacjowej i ul. Brzozowej, a także wszystki, którzy przyczynili się do udekorowania naszego kościoła na czas świąt. W tym tygodniu o zatroszczenie się o czystość świątyni prosimy wiernych z ul. I Armii – numery parzyste.
12. Jest nowy numer Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Czytaj aby być mądrym.
13. Wszystkim z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy Bożego Błogosławieństwa, obfitości łask Bożych oraz pięknych przeżytych w rodzinnym gronie spotkań. Wesołego Alleluja!.
14. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
 Ks. Krzysztof Cochła – proboszcz